Головна > LE PROJET > Виконавець
There are no translations available.

КАНАДСЬКЕ БЮРО МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ

Канадське бюро міжнародної освіти (КБМО) є канадською виконавчою організацією в Україні, яка реалізує проект реформи управління персоналом на державній службі України, що фінансується Канадським Агентством з міжнародного розвитку (CIDA).

КБМО є парасольковою неурядовою організацією, яка включає в себе 200 осіб персоналу, університети, школи, шкільні ради, освітні організації та бізнес організації по всій Канаді. КБМО - єдина канадська організація, яка спрямовує свою діяльність на міжнародну освіту, сприяє вільному обміну ідеями та знаннями за межами Канади.

На національному рівні КБМО має провідні позиції щодо визначення канадських пріоритетів в міжнародній освіті, а також є загальновизнаним розробником програм професійного розвитку для представників канадської міжнародної освіти. Через роботу в сфері розробки політики, досліджень, адвокасі та інформування громадськості, КБМО працює над тим, щоб питання міжнародної освіти були серед пріоритетів політичних та академічних лідерів Канади, та сприяє встановленню важливих для Канади академічних зв'язків з окремими особами, організаціями та інституціями у всьому світі.

На міжнародному рівні КБМО здійснює партнерські проекти з розбудови спроможності, зміцнення інституційної спроможності та з розвитку людських ресурсів в партнерстві з освітніми інституціями, неурядовими організаціями та урядами в Центральній та Східній Європі, Південному Кавказі, Азії, Близькому Сході, Африці та в Північній та Південній Америці. Завдяки діяльності на національному та міжнародному рівнях, КБМО має значну експертизу щодо розробки освітніх та тренінгових курсів; програм обміну (на міжнародному та національному рівнях); реформи державного сектору; підтримки миру та ініціатив з безпеки життя; досліджень та розвитку громадянського суспільства. Персонал КБМО володіє кількома мовами, поєднує в роботі практичний досвід та високий рівень освіти в сфері реформи державного сектору та особисто переконаний у важливості міжнародного розвитку. КБМО отримало загальне визнання за його інноваційні програми, орієнтованість на клієнтів та ефективність в роботі.

З 1992 КБМО є однією з провідних освітніх організацій в Канаді, яка має успішний досвід в управлінні проектами в сфері реформування державного сектору. КБМО має загальновизнану спроможність в розробці, впровадженні та управлінні проектами з реформування державного сектору в країнах з перехідною економікою. КБМО розробляє, впроваджує та управляє проектами, проводить дослідження, надає експертизу з оцінки та управління ризиками, застосовує інформаційні та комунікаційні технології для сприяння розвитку та розбудови держави. Одним з найважливіших принципів, яким КБМО керується в роботі, є орієнтація на результат з метою досягнення цілей клієнтів організації. Серед клієнтів КБМО - Канадське Агентство з міжнародного розвитку (CIDA); Департамент міжнародних відносин та міжнародної торгівлі та Канадське Агентство з розвитку людських ресурсів.