Головна > Новини > Візит української делегації на чолі з Головою Нацдержслужби до Канади в рамках Проекту

cauaРозпочався тижневий візит української делегації на чолі з Головою Нацдержслужби В’ячеславом Толковановим до Канади. До складу української делегації входять посадовці з Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного Агентства України з питань державної служби та Національної академії державного управління при Президентові України. Поїздка відбувається в рамках Проекту «Реформа у правління персоналом на державній службі в Україні».

Метою візиту є ознайомлення з управлінськими практиками, інноваціями та новітніми тенденціями на державній службі Канади, розгляд аспектів управління державною службою в Канаді, які можуть бути успішно використані в українському контексті, зокрема, ознайомлення з процесами призначень на вищі керівні посади державної служби, огляд політики та законодавства, згідно з якими здійснюється управління персоналом на державній службі та ознайомлення з механізмом моніторингу політичної нейтральності та ефективності процедур добору на державну службу та просування по ній.

Протягом робочої поїздки заплановано низку зустрічей з високопосадовцями на державній службі в Канаді, зокрема з Клерком Таємної Ради, Секретарем Державної Скарбниці, Президентом Комісії державної служби, Головним посадовцем з питань людських ресурсів на державній службі в Канаді, Президентом/Заступником міністра Школи державної служби Канади, керівництвом Канадського Агентства з міжнародного розвитку, Асоціації представників вищого корпусу Канади тощо.