Головна > Новини > Посібник з класифікації посад та Посібник з розвитку лідерства – електронні версії

coverПропонуємо До Вашої уваги публікації Проекту – «Посібник з класифікації посад» та «Посібник з розвитку лідерства», які розміщено в електронній бібліотеці на веб-сайті Проекту у вільному доступі.

 

 

«Посібник з класифікації посад» є першим в Україні комплексним оглядом підходів та складових системи класифікації посад державної служби, що поєднує теоретичні аспекти управління людськими ресурсами з практичним інструментарієм, який застосовується на державній службі у провідних країнах світу. Посібник адресований фахівцям з управління людськими ресурсами, які працюють на державній службі (працівникам служб персоналу, керівникам лінійних структурних підрозділів, керівникам державної служби міністерств та органів державної влади на центральному та місцевому рівнях тощо), експертам з питань державного управління та іншим зацікавленим особам  з метою надати їм необхідну комплексну інформацію щодо інструментів та підходів до класифікації посад.

Навчальний посібник «Розвиток лідерства» розроблено на основі матеріалів Програми розвитку лідерства 2011 та презентує рамкові основи сучасних підходів та принципів лідерства, що скеровують управлінську діяльність та зумовлюють її ефективність і в приватному, і публічному секторах. У публікації розглянуто основні характеристики лідерства як компетенції керівників у контексті найкращих практик управління людськими ресурсами та орієнтації на результати, в тому числі, з огляду на забезпечення сприятливих умов праці, індивідуального й організаційного розвитку та навчання, ведення змін тощо. Посібник розраховано на державних службовців, фахівців у галузі державного управління, менеджменту, управління людськими ресурсами та усіх зацікавлених осіб у питаннях належного врядування. Програму розвитку лідерства 2011 розроблено та впроваджено Школою вищого корпусу державної служби у співпраці з проектом «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» за експертної підтримки Школи державної служби Канади.