Головна > Новини > Перший етап оцінювання Програми розвитку лідерства 2011

img_008429 листопада 2011 року відбувся перший етап оцінювання Програми розвитку лідерства 2011. Було проведено 2 зустрічі з активними слухачами Програми, під час яких учасники заповнили анкети, брали участь у спільному обговорення Програми, а також працювали у малих групах для формування рекомендацій на майбутнє на основі досвіду проведення Програми у 2011 році.

Зокрема, учасники заходу з оцінювання Програми визначили фактори, які впливають на якість навчальної програми для вищого корпусу державної служби в Україні, та вимоги до тренерів, які залучаються до проведення тренінгів для керівників на державній службі.

Участь у заходах з оцінювання взяли 24 слухачі Програми, а також заступник керівника Проекту Оксана Кікоть. Модерувала обговорення експерт Проекту Іванна Ібрагімова. Заходи пройшли на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

img_0092Учасники висловили своє захоплення від участі у Програмі та побажання приймати участь у подібних заходах і в подальшому, відзначили актуальність та корисність програми, адже більшість з них застосовують отримані знання та навички на практиці уже сьогодні, обговорюють різні елементи Програми зі своїми працівниками.

Планується продовжити опитування учасників Програми. Звіт про проведення оцінювання Програми розвитку лідерства 2011 буде оприлюднений на веб-сайті Проекту на початку наступного календарного року.