Головна > Новини

Новини

cauaБудь ласка, зверніть увагу, що проект «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» завершив свою роботу 30 червня 2012 року. Веб-сайт проекту залишається працювати в якості електронного ресурсу, але не буде активно оновлюватись. Дякуємо за Ваш інтерес до нашої діяльності з питань управління людськими ресурсами на державній службі.

 

coverПропонуємо До Вашої уваги публікації Проекту – «Посібник з класифікації посад» та «Посібник з розвитку лідерства», які розміщено в електронній бібліотеці на веб-сайті Проекту у вільному доступі.

 

 

Детальніше...
 

pm968image0022 березня в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбувся міжнародний круглий стіл «Розвиток лідерства на державній службі» в рамках заключної конференції канадсько-українського проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні».

Детальніше...
 

pm311image0021 березня в рамках заключної конференції проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» прес-брифінг за участі Голови Нацдержслужби В’ячеслава Толкованова,  Директора проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» Крістіни Віттфус та Головного технічного радника Проекту Сильвії Поллак.

Детальніше...
 

flag_canada1 березня в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбулась заключна конференція проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» на тему: «Модернізація державної служби: співпраця Канади та України» за участі представників Нацдержслужби, Адміністрації Президента України, Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів, Школи вищого корпусу державної служби, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, кадрових служб ЦОВВ, центрів підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги, Європейської Комісії, Ради Європи, Посольства Канади в Україні, Посольства Великої Британії тощо.

Детальніше...
 

cauaЗ 27 по 29 лютого у Національному агентстві України з питань державної служби відбулась серія робочих засідань з представлення та обговорення результатів Проекту за участі представників Нацдержслужби, Школи вищого корпусу державної служби, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, Національної академії державного управління при Президентові України, представників кадрових служб ЦОВВ, а також Сильвії Поллак, Пола Міґуса - канадських радників Проекту та Оксани Кікоть, заступника керівника Проекту.

Детальніше...
 

caua3 лютого в Нацдержслужбі відбулось перше засідання робочої групи з розробки типового профілю професійної компетентності посади керівника апарату за участі проекту «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні»

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 13