Підсумки місії Айлін Донахью, експерта Проекту з розробки інструментів оцінювання кандидатів на посади

There are no translations available.

cauaЗ 12 квітня по 16 квітня 2010 року, Айлін Донахью, експерт Проекту з розробки нових інструментів оцінювання при прийнятті на держслужбу та просуванні, в рамках першої ознайомчої місії до України провела низку зустрічей щодо процедур добору персоналу на державну службу в Україні, існуючі інструменти оцінювання, перспективи їх вдосконалення та потреби в розробці нових інструментів оцінювання.

Lire la suite...
 

Cемінар з обміну досвідом щодо використання інструментів оцінювання під час добору персоналу та просуванні на державній службі

There are no translations available.

14.04.1014 квітня 2010 року у Школі вищого корпусу державної служби відбувся семінар з обміну досвідом щодо використання інструментів оцінювання під час добору персоналу та просуванні на державній службі.

Lire la suite...
 

Тренінг "Стратегічна ідея. Стратегія та її впровадження"

There are no translations available.

school18-19 березня 2010 р. у конференц-залі Школи вищого корпусу державної служби при Головному управлінні державної служби України відбувся дводенний тренінг "Стратегічна ідея. Стратегія та її впровадження" для учасників Програми розвитку лідерства за участі експерта Проекту Ольги Захарченко.

Lire la suite...
 
Plus d'articles...
Page 25 de 29