Круглий стіл «Державна служба в Україні: історичний контекст»

pm549image00623 червня 2011 року у Головному управлінні державної служби України відбувся круглий стіл «Державна служба в Україні: історичний контекст», приурочений до Дня державної служби. Від Проекту участь у круглому столі взяла експерт Іванна Ібрагімова.

Детальніше...
 

Семінар «Розробка та впровадження підходу до управління на основі компетенцій: європейський досвід»

photo_11218029-10 червня директор Проекту Лариса Бізо та заступник керівника Проекту Оксана Кікоть взяли участь у семінарі «Розробка та впровадження підходу до управління на основі компетенцій: європейський досвід» на базі Європейського Інституту державного управління (EIPA) (м. Маастріхт, Нідерланди). За підтримки Проекту учасниками семінару також були представники Головдержслужби, а саме Юлія Козак, начальник відділу супроводу проектів з розвитку персоналу департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування Головдержслужби, та Катерина Гевчук, консультант відділу тренінгових заходів та міжнародного співробітництва Школи вищого корпусу державної служби.

Детальніше...
 

«Мистецтво ведення переговорів»: захід з обміну досвідом

caua3 червня 2011 року для слухачів Програми розвитку лідерства пройшов захід з обміну досвідом з обговорення практики та уроків ведення міжнародних переговорів за участі Андрія Веселовського, Надзвичайного і Повноважного Посла України, Посла з особливих доручень Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва МЗС України (захід відбувається в період проведення тренінгів "Мистецтво ведення переговорів" в рамках Програми розвитку лідерства 2011).

Детальніше...
 
Більше статтей...
Сторінка 9 з 29