ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ТРЕНЕРІВ

lpНа підтримку реалізації Програми розвитку лідерства: адміністративна реформа 2011 Школа вищого корпусу державної служби спільно з проектом «Реформа управління персоналом на державній службі в Україні» оголошують конкурс на заміщення вакантної(их) посади для залучення на короткостроковій основі:

ТРЕНЕРА(ІВ) З РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ЛІДЕРА

Контакт : Ольга Горуненко,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , +38 044 222 6794

 

Круглий стіл з обговорення проекту закону України «Про державну службу»

caua10 жовтня у приміщенні підкомітету з питань державного будівництва Верховної Ради України відбулось засідання робочої групи щодо доопрацювання проекту закону України «Про державну службу» за участі міжнародних та місцевих експертів. Від Проекту у заході взяли участь заступник керівника Проекту Оксана Кікоть, експерти Проекту Наталія Гнидюк та Світлана Соколик.

Детальніше...
 

Круглий стіл “Профілі компетенцій лідерства на державній службі і службі в органах місцевого самоврядування” в м. Дінпропетровськ

ssЗаступник керівника Проекту, Оксана Кікоть, взяла участь в круглому столі “Профілі компетенцій лідерства на державній службі і службі в органах місцевого самоврядування” у Дніпропетровську. Цей захід відбувся в рамках співпраці Нацдержслужби і Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради у рамках виконання рамкової Угоди про співробітництво між трьома сторонами.

Детальніше...
 
Більше статтей...
Сторінка 6 з 29