Перший етап оцінювання Програми розвитку лідерства 2011

img_008429 листопада 2011 року відбувся перший етап оцінювання Програми розвитку лідерства 2011. Було проведено 2 зустрічі з активними слухачами Програми, під час яких учасники заповнили анкети, брали участь у спільному обговорення Програми, а також працювали у малих групах для формування рекомендацій на майбутнє на основі досвіду проведення Програми у 2011 році.

Детальніше...
 

Семінар «Управління змінами у державному управлінні» у Європейському інституті державного управління (EIPA)

000121-22 листопада відбувся семінар «Управління змінами у державному управлінні» у Європейському інституті державного управління (EIPA), Маастріхт, Нідерланди. За підтримки Проекту участь у семінарі взяли Олеся Цикалюк, завідувач сектору координації проектів TWIINNING Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, Ольга Руденко, начальник Центру з питань європейської та євроатлантичної інтеграцій України Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президенті України та Іванна Ібрагімова, експерт Проекту. Участь у семінарі також брали державні службовці Кіпру, Мальти та Швеції.

Детальніше...
 

Відбулись завершальні тренінги в рамках Програми розвитку лідерства 2011

img_006510-11 та 15-16 листопада 2011 року були проведені тренінги на тему «Особистий розвиток лідера» для державних службовців вищого корпусу в рамках Програми розвитку лідерства (модуль 4. «Розвиток потенціалу лідера»). Тренінг проходив на базі Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 
Сторінка 4 з 29